Shtëpia

Shitet nga: Nuhi 21 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Vezir Jashari
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet : shtëpija
Hapësirë: 240 m2 me 7.65 ari oborrë
Adresa: Rr.Vezir Jashari , afër market Eli-Ab
Sqarim: Shtëpija ka podrum 80 m2 i parenovuar, kati i parë ka 1 sallon, 1 dhomë gjumi dhe banjo ndërsa kati i dytë ka 3 dhoma gjumi dhe një banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim