Shtepi 044 440 425

Shitet nga: elbasan 07 Jan 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Shtëpin dy katshe me podrum
Podrumi shfrytzohet per nxemje qendrore dhe gjera tjera.
Kati i par ka 3 dhomat te fjetjes te gjitha te mobiluara
banjo sallon dhe kuzhin siq shihet edhe ne foto.
Kati i dut ka 6dhoma te fjetjes banjo si dhe nje taras.
E gjith shtëpia esht funksionale n gjendje shum te mir
esht e izoluar me leshxhami te presovat e gjith shtepia
esht sistem zvicerran.
Ka 10ar oborr si dhe objekti qe shihet ne foto i pershtatshem
per disa gjera.
Pres blers serioz.
Shtëpia gjendet ne fshatin bibaj komuna ferizaj
rruga e asfaltuar kanalizim te tj,
e pershtatshme per banin rrethina perfekte.
Tel: viber +37744 440 425,Audi a8, Audi q7,Audi q5,Audi Q3
Audi R8 ,Bmw 530,Bmw 730,hBmw x5 , Bmw x3, Bmw Delfin ,Golf 1, Golf 2 , Golf 3, Golf 4 ,Golf 5 , Golf 5 Plus, Golf 6 , Golf 7 , Mercedes C 220 , Mercedes E 220 , Mercedes E 270, Mercedes E 280 , Mercedes E 320 , Mercedes ML ,ML , Nissan , Peugeot , Chevrolete, Citroen C1 , Citroen C2 , Citroen C3 , Citroen C4 ,Citroen C5, Sprinter ,Scnia , Vito , Caddy , Iphone , Samsung , Hummer ,Actros , Man ,Iveco ,Volvo , Saab , Kia , Mitsubish , Hyundai , honda ,Acura , BMX , Nokia , Shtepi ,Petrol, Dyer ,Dritare , Goma , Ora ,Bentley , Shkoda , Passat , Phaeton , Touareg , Tiguan , Sirocco ,

i mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 325 fiat uno fiat tipo fford mondeo opel gsi opel sfi honda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim