Shtepi + 3.5 ari,forme katrore, Rr. 28 Nentori

Shitet nga: Ardian 27 Qer 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shtepia ndertim i ri e banueshme, sallon dhe banjo kati i pare, 2 dhoma banjo e madhe kati i dyte
Oborri 3.5 ari forme katrore, ka muri dhe dyer 5 metra te gjera, pus 15 metra te thelle per vaditje, hapsire edhe per ndertim te shtepise te re, Lagje e qete per banim nje nder me te mirat ne Ferizaj.
Kushtet
Asfaltim i ri me ndriqim,
Kanalizim,
Ujesjelles,
Kabllor internet Ipko dhe Kujtesa tv internet
Dokumentacion ne rregull.

Nr kontakt 044 43 66 85
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim