Shtepi 300 m/2 ne ferizaj

Shitet nga: danush shabani 28 Gsh 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shtepija posedon 3 ari trull i rethuar me rrethoj gilindera dhe i shtruar me pllaka shtepija eshte e banushme qe dy vite e ndertuar ka 336 merra katror eshte e regulluar me standarde shum re mira kati par ka 1 sallon plus nje sallon me kuzhin ka nje banjo koridiri taeas dhe nje garazh kati i dyt ka 4 dhoma nje banjo koridori dhe dy tarsaplus ka tavan per lenhen e sendeve re nndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim