Shtepi/Lule

Shitet nga: Azim 10 Shk 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia me 3 ari oborr dhe lulet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim