Shtepi e sapo filluar prej 100m per kat me 5 ari

Shitet nga: mergimtari 16 Mar 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes 500m katrorè apo 5ari me te gjith infrastrukturen e nevojshme ujsjellsi,kanalizimi rryma i kufizuar ne dy ane me rrug themelet e sapo filluar per ndertimin e shtepis me nje plan shum i mir ,i shfrytzueshem
baskohor .Plani esht 10X10 themelet jan planifikuar prej inxhinjeri te diplomuar ne fund te viteve 80a dmth atehere kur nuk kan guxue me u ble notat e gjith hapsira e themeleve esht garazh dhe dhoma per nxemje qendrore plani eshte i paraparper edhe per dy kate banimi .Trolli gjendet ne rrugen Ferzaj Shtime ne anen e majt pikrisht perball MOTEL ASIT vetem 400m larg rruges kryesore 4/500m larg PARKUT TE LIRIS shum afer pishave pozit fantastike fatkeqsisht per shkaqe shendetsore jam i detyruar ta shes ata qe jan te intesuar mund te kontaktoni ne n. 00393395267118 ne ITALI
qmimi esht 68000€ shum pak i dikutushem.PRONA ESHT NE EMRIN TIM PA ASNJE KONTEKS GJYQSOR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim