Shtepi me 8ari e gjysm ne Ferizaj

Shitet nga: sevdair 08 Mar 07:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: ferizaj
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia me 8 ari e gjysm oborr.
Shtepia posedon Kati perdhes :
1 sallon, kuzhin,1 dhomë ,1 banjo me tushkabin dhe nje hapsir per lavatriqe nën shkall
Katy i dytë :
3. dhoma gjumi Te mobiluara me mobile italiane
1. Banjo me tush lavaman dhe guac
Kati i tretë :
1 galeri e cila perfshin te gjith pllaken e shtepis e paisur me banjo dhe nje hapsi si shpaiz
Në hapsiren e jashtme shtëia ësht e izoluar me stiropor dhe 2 terasa dhe nje balkon me konstrution drui
oborri me tetë ari e gjysm esht e rrafsht ka nje bunar e rrethuar me duar si dhe nje garazh per vegla kopshti vend i qetë po ashtu esht vetem 3 min me vetur larg qendres qytetit
faturat janë te paguara me rregull si te rrymes , ujitsjellsit, mbeturinave dhe tatimit ne pronë
Eshte nje shtepi e paisur me te gjitha kushtet per banim
Posedojm dokumentacionin ne rregull pas bllerjes mbrena 24 ore shtepia esht ne emrin tuaj
te interesuarit le te lajmrohen ne numrat e telefonit si dhe te viberit +37745541927
Ndrrim i mundhem me banes..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim