Shtepi me lokal me 4 ari afer shkolles gjon serr..

Shitet nga: Adnan Abdullahu 03 Pri 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shtepia me lokal rr.Gjon serreqi shtepia gjendet mes dy shkollav kuvendi arberit dhe gjon serreqit qendra 1.ne ket pjes lejohet ndertimi lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim