Shtepi me qera ne Ferizaj

Shitet nga: Flamur 23 Mar 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shtepia jepet me qira komplet ose kate , kate
Qdo kat ka 3 dhoma sallon e kuzhin
Uje sjellesi 24 or
Shtepia gjendet tek ish fabrika Tefik Qanka ne Ferizaj afer Viva Fresh
Secili kat ka hymje ne veti
Secili kat ka dalje ne teras
Shtepija ka nxemje qendrore dhe uj te nxeht
Dhe ka parking ne vete
Qmimi sipas marrveshjes .
Tel/Viber 0041791328410
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim