Shtepi ne Ferizaj

Shitet nga: hakim 23 Mar 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes shtepin nje kat e gjyse.Shtepia ka pa pak 3 ari ka afer ambullanten pazarin.Kati i pare eshte i rregulluar eshte i lyer me fasad,ka nja dhome,sallonin,koridorin,banjon kurse kati i dyte nuk eshte i rregulluar por ka 3 dhoma,koridorin,banjon.Eshte prone shqiptare dokumentat jane ne rregull.Shtepia gjendet ne rrugen AGIM PRODANI po ashtu ka eshe ujesjellesin kanalizimin e shtim.Pres bleres serioz mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit 045 565 929 dhe 045 619 039
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim