Shtepi ne Ferizaj

Shitet nga: kastriot lipovica 27 Mar 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes shtepin ne Ferizaj rg Emin duraku shtepia posedon podrum ,lokal ,2kat banimi dhe plloq siper .pronari shqiptar gjdo blers serioz mund t kontaktoj ne ket numer 045533432
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim