Shtepi ne Ferizaj

Shitet nga: danush shabani 22 Gsh 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
shitet shtepia ne ferizaj rruga hasan prishtina afer shkolles astrit bytyqi shtepia eshte e ndwrtuar qe dy vite e banushme e mobiluar komplet posedon kati par nje dhom e pritjes nje sallon me kuzhin koridori nje banjo tarasa dha nje garzh kati dyt ka 4 dhoma gjumi nje banjo dy tarasa koridori plus tavani per re len sene te ndryshme posedon 3 ari oborr eshte i rregulluar me gilindera dhe i shtruar me pllaka betoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim