Shtepi ne Ferizaj

Shitet nga: Muhamet 12 Gsh 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 162 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia dy kateshe me 9 ari oborr.
Shtepia ka 3 dhoma gjumi, kuzhin, sallon dhe banjo.
Shtepia gjendet ne fshatin Sojeve (afer restorant Natyralit).

Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim