Shtepi ne Ferizaj

Shitet nga: Metush Fazliu 29 Shk 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rr. Sami Frasheri nr.9 Ferizaj
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
Shitet;Shtëpia
Kuadraturë; 270m2
Oborrë; 3.7 ari
Organizimi i mbrendshem:Garazhdë
K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,një dhom,depo,wc+banjo
K-II Tre dhoma gjumi,wc+banjo,dy terasa,dhe verandë(7 me 3m)
Shtëpia ka Klim,Nxemje Qëndrore me rrym dhe dru
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa;Rr.Sami Frashëri
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë
Mundësi kompenzim me një Banesë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim