Shtepi ne ferizaj

Shitet nga: Ibush Arifi 31 Krr 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia ne rrugen Gjeve Lladrovci - ferizaj .
Shtepia eshte ndertuar para dy viteve . Shtepia eshte 10\8 , kati i pare : salloni 8\4, nje dhome 4\40, banjo ; kati i dyte posedon tri dhoma . Shtepia eshte e ndertuar ne fund te oborrit , pamjen e ka nga lindja .

Gjithsej jane 5 .40 truall . Vendi eshte katror . Ka hapsire te mjaftushme per ndertim edhe te nje shtepie , me hapsire te mjftushme per garazh dhe oborr . Ka kanalizim ujesjelles .
Prone shqiptari.

facebok Ibush arifi

Mundesi ndrrimi ...

Cmimi sipas marrveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim