Shtepi ne rrugen Emin Duraku,rrugica Xheve Lladr..

Shitet nga: Selatin 23 Mar 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia ne rrugen Emin Duraku.
Shtepia ka:
Ne katin e pare:sallon,kuzhine,1 banjo,1 dhome.
Ne katin e dyte:1 banjo dhe 4 dhoma.
Per informacione me te shumta kontaktoni ne numrin kontaktues.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim