Shtepi prej 143m2 ne Ferizaj

Shitet nga: Taulant 03 Pri 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 143 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shitet shtëpia me 143 m 2 e ndërtuar në trollin në sipërfaqe prej 2,36 ari në Ferizaj rruga "Ejup Statovci" nr.50.
Shtëpia është e izoluar dhe ka: - sallonin me kuzhinë - pesë dhoma gjumi - dy banjo - një bodrum nën shkallë - shkallët të rregulluara me gilindera alumini - dy veranda, ajo e katit përdhes shumë e përshtatshme për stinën e verës - oborri i rrethuar me gilindera hekuri, pjesërisht i shtruar me pllaka betoni, pjesërisht gjelberim - në oborr ka te ndërtuar një shupë rreth 20 m 2 dhe një WC të jashtme.
+37744 48 60 60 ( viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim