Shtepi prej 150m2 ne Ferizaj

Shitet nga: Ardian 17 Maj 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr 28 nentori
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shtepia ndertim i ri e banueshme, sallon dhe banjo kati i pare, 2 dhoma banjo e madhe kati i dyte
Oborri 3.5 ari forme katrore, ka muri dhe dyer 5 metra te gjera, pus 15 metra te thelle per vaditje, hapsire edhe per ndertim te shtepise te re, Lagje e qete per banim nje nder me te mirat ne Ferizaj.
Kushtet
Asfaltim i ri me ndriqim,
Kanalizim,
Ujesjelles,
Kabllor internet Ipko dhe Kujtesa tv internet
Dokumentacion ne rregull.

Nr kontakt 044 43 66 85
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim