Shtepi prej 160m2 ne Ferizaj

Shitet nga: Sali tahiri 20 Maj 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet shtëpia në fshatin balaj,9ari oborr posedon ujsjellsin,kanalizimin,rrjetet kabllovike etj.Kati i par permban Kuzhinen nje dhom dhe banjon. kati i dyt tri dhoma dhe nje banjo.Pronar shqipatr dokumentacioni ne rregull,dalje direkte ne rrug te asfalltuar etj.Per me shum na kontanktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim