Shtepi prej 270m2 ne Ferizaj

Shitet nga: Bajram 08 Tet 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

168 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Ferizaj
Shes shtepin me 3 ari oborr.afer ombollantes rajonale ne rrug te gilanit shtepia 2 kate podrum dhe ne tavan mundesh me nxerr dy dhoma se ka plloq dh esht e izoluar me steropoll 10 cm,nuk ka nevoj me investu as edhe 5ero me neket shtepi,mundni mem dergu edhe mes emailit,
Kati par
1) salloni 8x4
2)kuzhin 4x4
3) nje dhom gjumi 4x4
4) banjo
Kati dyt:
4 dhoma gjumi
2 dhoma5x5 dhe
2 dhoma 4x 3.50 kto kan dalje ne teras.
Dhe banjo
Ka dhe podrum edhe shup per dru,garazh per kerr si dhe nje lokal 3x3 ku nusja e shfrytzon si sallon per rregullimin e nusev.etj.uj ka 24 or ka edhe pus(bunar) mund te na kontaktoni qdo dit prej ores 9:00 deri 22:30 po mundini me ardh me pa prej ores 10:00 deri 17:30 qmimi pak i diskutushem. Na kontaktoni edhe mes emailit bajram_dulla@hotmail.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim