Shtepi prej 320m2 ne Ferizaj

Shitet nga: hasan ibrahimi 17 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shtepia eshte tre kate me dy hyrje veqmas ka 4.5 ari oborr me ujesjelles,kanalizim,rruga e asfaltuar dhe me ndriçim.Eshte nje lagje e qete per te jetuar.Mund te na kontaktoni ne çdo kohe .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim