Shtepi prej 350m2 ne Ferizaj

Shitet nga: Danush Shabani 18 Pri 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shtepija gjindet ne rrugen hasan prishtina afer shkolles astrit bytyqi rruga e par muj krasniqi shtepija eshte me 3 ari ven 350 metra katror ka nje dhom te pritjes posht nje sallon me kuzhin 2banja 4dhoma gjumi ne katin e dyt 3 tarsa 1 garazh per vetur oborri eshte i rregullua komplet me rrethoja gilindera dhe kocka shtepija eshte e ndertuar qe dy vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim