Shtepi prej 80m2 ne Shkup

Shitet nga: Ringa 20 Sht 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Macedonia, Shkup
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia me 4.40 ari me siperfaqe rreth 80 m2

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim