Shtepi prej 84m2 ne Ferizaj

Shitet nga: Ruzhdi sadiku 26 Jan 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 84 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia 2 kateshe ne fsh balaj
Ne katin e par ka nje dhome nje sallon dhe nje banjo ndersa ne te dytin ka dy dhoma.
Shtepia ka 12 ari oborr. Aty gjindet nje mini pishine,ahur,garazh dhe nje dhome depoje ndaras nga shtepia. Shtepia eshte e pajisur me energji elektrike,ujesjelles,kanalizim,etj.
Per me shum na kontaktoni 044-271-973
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim