Shtepi prej128m2 ne Ferizaj

Shitet nga: fazli bytyqi 02 Maj 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Komuna: Ferizaj
shiten 2 shtepi nje e re dhe tjetra me e vogel me 4.5 ari oborr shtepia gjendet ofer magjistrales perball zdrukthtaris LALA
shtepia ka kushte shum te mira banimi ka sallon kuzhin edhe 3 dhoma gjumi
te interesuari munden te lajmrohen ne nr e tel 044731090 perparsi kan bleresit serioz
shtepia ka ujesjelles kanalizim kabllovik flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim