Shtepi te Lagja e Re me 3ari oborr

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni i Patundshmerise "Komfort" 26 Mar 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia e re, dy kateshe me 3 ari oborr ne Lagjen e Re ne Ferizaj

Shtepia ka oborrin, ne te cilen gjendet edhe pusi (bunari), brenda ne shtepi gjenden 4 dhoma, ne katin e pare eshte kuzhina me sallon, nje dhiome gjumi, nje banjo dhe shpajzin, ne katin e dyte ka tri dhoma gjumi dhe nje banjo si dhe ne kulm ka hapesire te mjaftueshme per te bere edhe dhoma te tjera.

Shtepia gjendet ne Lagjen e Re dhe eshte e rregullt me dokumentacion, ate dite qe blihet, ate dite kalon ne emer te pronarit.

Çmimi i shtepise eshte 85 mije €

Per me shume detaje Kontakto:

Agjensioni i Patundshmerise "Komfort" ne Ferizaj, tel: 044-661-785 & 049-503-513,e -mail:
komfort-fr@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim