Shtepi

Shitet nga: Naser 23 Maj 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: rakaj
Sipërfaqe: 143 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
shes shtepine 1 kateshe me 6 dhoma ka infrastrukture te kompletuar.
salloni asht 6x4
2 dhoma jan 3x4
kuzhina eshte 4x4
2 dhoma jan 4x4
banjo etjera shtepia ka gjithsejt 8 ari me shtepi dhe gjindemi ne fshatin rakaj komuna e ferizajit qmimi fillestar kushton 32,000-.euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim