Shtepia 3 katshe ne Ferizaj

Shitet nga: beni 01 Mar 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Titull: Shtepia 3 katshe + podrumë ne Ferizaj Përshkrim i sendit: SHITET SHTEPIA NE RR. GURSEL DHE BAJRAM SYLEJMANI (ISH RR. E VAROSHIT). SHTEPIA POSEDON 5 ARI OBORR ME TE GJITH INFRASTRUKTURN E RREGULLT ( KANALIZIM , UJESJELLS, TELEFON, ) SHTEPIA POSEDON PODRUM DHE LOKALE LOKALI MOMENTALISHT ESHTE I DHEN ME QERA . SHTEPIA PSEDON 2 KATE BANIMI TE KOMPLETUARA PER BANIM . SHTEPIA GJENDET AFER RESTORANT BERISHA .PER ME SHUM INFORMATA MUND TE KONTAKTONI NE NUMRIN E TEL 044281020.QMIMI SIPAS MARRVESHJES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim