Shtepia 405m2 ne qender, ne Ferizaj.

Shitet nga: Besa 02 Mar 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shpija ka 3 kat dhe 2 ari oborr.
Shpija ka 6 dhoma gjumit, 1 zyre, 2 kuzhine, 3 banjo-WC dhe 1 Garazhe.

Per ma shume info : 044 625 559
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim