Shtepia eshte nje kateshe ka dy dhoma nje banjo ..

Shitet nga: Vahid 23 Pri 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shtepia gjendet ne Ferizaj ne lagjen e re rruga Haki Braha
shtepia esht nje kateshe ka dy dhoma nje banjo nje koridor dhe obor te mjaftueshem
te interesuarit mund te na kontaktojne permes numrit te telefonit ose email adreses
çmimi sipas mareveshjes jeni te mirseardhur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim