Shtepia ferizaj

Shitet nga: Fisnik 25 Tet 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shtepia ka 3ari oborrshtepi, eshte dy kat , ne katin e pare ka dy dhoma ,nje banjo dhe koridorin ndersa ne katin e dyte i ka tri dhoma.
Ka ujesjelles,kanalizim.
Gjindet ne rrugen ,,Hasan Çerkini'' ,nr.26 ( rruge kryesore ,,Naim Beka'') FERIZAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim