Shtepia me lokal afarist ne Ferizaj

Shitet nga: Sali Sopa 19 Mar 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Rr. vëllëzrit gërvalla
Sipërfaqe: 750 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shiten 2 Shtëpi që gjinden në Ferizaj rr. Vëllëzrit Gërvalla nr.175 ish Sali Commerc.

Shtëpia eshtë e re 4x205m2 kate kati i par është në shfrytezim me qira, kati i dyt i gatshëm për bani me standart evropian, komplet i mobiluar. Kati i 3 edhe i 4 pa perfundu ka sigurim, alarm kamera 24 ore parking para dyqanit garzha ne oborr.
Shtepia e vogel 120m2, eshtë e mobiluar e gatshme per banim.
Të 2 shtëpit jan me standart evropian te ndertuara mas lufte

Kontakto me pronarin ne Norvegji me nr tel. +4799568726
dhe në kosovë tel. +37744273500


Shikoni në youtube: https://youtu.be/p2NNzs2MdN4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim