Shtepia ne Ferizaj

Shitet nga: Visari 04 Mar 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Nazmi Ukzmajli
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shitet shepia ne Rrugen Nazmi Ukzmajli.
Eshte ne qender te qytetit dhe vetem 200 metra larg nga rruga Ahmet Kaçiku.
Shtepia eshte e vjeter por e rinovuar, dritaret dhe dyert nga PVC-ja, dyshemeja me ibercuk dhe laminat, wc dhe banjo me elemente sanitare te reja.
Eshte e lidhur me ujesjellesin e qytetit si dhe ka bunarin me hidrofor.
Eshte shume e pershtatshme per banim, permbane qendrimin ditor, kuzhinen me tryezari, korridorin, wc dhe banjo dhe dy dhoma te fjetjes.
Shtepia ka siperfaqe rreth 100m² dhe ka oborrin me poashtu afersisht 100m², dmth komplet i ka afer 2 ari.
Ka dokumentacion te rregullt dhe pronari eshte shqiptar.

Qmimi: Sipas marreveshjes.

Presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim