Shtepia ne Ferizaj

Shitet nga: nuhi 09 Jan 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rr.Vezir Jashari
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shtepia ka dy kate + podrumi.
7.65 ari oborr.
Kati i pare ka nje sallon, nje dhome dhe nje banjo.
Kati i dyte ka tri dhoma gjumi dhe nje banjo, dy dhoma kane dalje ne terrac.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim