Shtepia ne Lagjen e Re ne Ferizaj

Shitet nga: Agjensioni Komfort 11 Gsh 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagja e Re
Sipërfaqe: 156 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia dy kateshe ne Lagjen e Re.

Shtepia me oborr ka 3 ari, eshte me dokumentacion te rregullt. Ka kanalizimin, ujesjellsin dhe eshte e gatshme per banim.

Shtepia ne katin e pare ka: Sallonin, kuzhinen, nje dhome gjumi, banjon.

Kati i dyte ka tri dhoma gjumi, banjo si dhe ne katin e larte eshte e mundshme qe te behen dhoma te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim