Shtepia ne Rr.Naim Beka

Shitet nga: ######## 14 Sht 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia ne rr Naim Beka e gatshme per banim e ndertuar para 1 viti me te gjitha kushtet si ujsjells , kanalizim , internet , rrjet kabllovik si dhe posedon pusin e ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim