Shtepia ne Rrugen Naim Beka, Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni i Patundshmerise KOMFORT 24 Gsh 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rr. Naim Beka
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia tri kateshe (kati i pare lokal, kati i dyte dhe i trete i banimit) ne rrugen "Naim Beka" ne Ferizaj . Banesa eshte rreth rruges.

Ka 5 ari oborr dhe eshte me dokumentacion te kompletuar si dhe nuk eshte ne hipoteke.

Per me shume, ju lutem kontaktoni Agjensionin e Patundshmerise "Komfort" ne Ferizaj

Tel & Viber: +377 44 661 785
Tel: 049 503 513
E-mail: komfort-fr@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim