Shtepia

Shitet nga: Prona-E 20 Maj 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia
Rr; kemajl Hetemi. Ferizaj Gilan
Shtepia me lokale Shtepia ne anen e djadht 4 katshe ne Anen e Majt 2 katshe
me dy hymje dhe 2 lokale
Shtepia esht me gjidh dekumentat
ka hysjells ka bunar
Mundesojm nje ndrrim ose ndahet ne pergjys
Afer Prokredit Bankes
Te interesuarit te kontaktojn:
email:shahini_genci@hotmail.com
tele:045450605
049433023 tel 049833599
Shitjen e mundeson Agjensioni patundshmeris "PRONA-E"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim