Shtepia

Shitet nga: Fazli 24 Dhj 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: atanas athanasi
Sipërfaqe: 81 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
shitet shtepia me 4. 50 ari shtepi eshte e banuar ka 3dhoma gjumi ka sallonin dhe kuzhinen qmimi 85 000 euro:per ma shum informata thirni ne ket numer 044 731 090
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim