Shtepija ne Ferizaj afer Tregut te Automjeteve

Shitet nga: Ademi 15 Nën 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

119 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepija prej 100m2 me 6 ari oborr posedojme te gjitha dokumentat per perkthim.
shtepija i ka :

- 3 Dhoma te fjetjes
- Sallonin me Kuzhine
- banjo e kopletuar
- Terase
dhe 25 m2 podrum
Shtepija eshte e ndertuar prej materijalit te forte e cila ka mundsi per mbindertim .
Shtepija eshte e gatshme per banim .
Ne ket Shtepi shpyrti ke Qetesi. Nuk ka Pluhur nuk ka Zhurme, Gjindet afer Tregut te Automjeteve , ose Universitetit AAB .

tel. kontaktues ne Ferizaj : 044/ 492 404
tel. kontaktues ne Gjermani 0049/177 543 91 52
tel. kontaktues ne Gjermani 0049/171 165 54 13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim