Shtepija ne qender te Ferizajit me pishin

Shitet nga: lazim 04 Krr 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: !2 qershori
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shtepi ne qender te Ferizajit me pishin,2 garazha dhe gjithe infrastrukturen e nevojshme per nje shtepi moderne per jetes,.Trolli me gjithe shtepi eshte 3.25 ari eshte shum e pershtatshme per ndertime te larta deri ne 8 kate,vendi eshte i parapam per kto ndertime. Mundesi ndrime me ndonje shtepi ne Lipjan ose Prishtin .shitet e mobilume qka ju pelqen mbane qka jo hudheni.mund te me kontaktoni ne ,..lazaferizaj@yahoo.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim