Shtepin me 15 ari oborr ne Ferizaj

Shitet nga: nexhati 19 Maj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR   57 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
SHES shtepin me 15 ari oborr
Shtepia gjendet ne fshatin Mirosale saktesisht ne lagjen e bytyqve ( afer kroit te lagjes ).
Shtepia ka: 4 dhoma te fjetjes ,kuzhinen, dhomen e pritjes( sallon) , dy banjo funksionale, dy korridore , shpajz dhe teras ( shtepia eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim )
Shtepia ka 15 ari oborr te rrethuar me mur, shiko fotot.
Ne oborr ka edhe nje stall me gjatesi 12mX4m.
Shtepia ka ujesjellesin, bunarin dhe kanalizimin.
Qmimi 35000 euro per shtepi me oborr plus 1 hekar mal =45000 euro (kjo ofert eshte perkohesisht).
Per me shume hollesi na kontaktoni ne
tel. 044 367 479 dhe
viber +377 44 367 479
Nese keni interesim shes gjithe pasurine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim