TAPETA MURI - "CRATIVE" OFERT SPECIALEE !!!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TAPETA MURI - ''CREATIVE'' 10 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 555546 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
OFERTË SPECIALE
Tapeta Muri - Dizajnim dhe montim profesional!
Çmimi vetëm 14€/m2
Kontakt : +377 45 577 579 , +377 45 389 717 (VIBER-WHATSAPP)
tapetamuricreative@gmail.com
Ju mirëpresim në çdo kohë...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim