Toka ne shitje me 5 ari oborr dhe shtepi neredim..

Shitet nga: toka 23 Pri 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet trolli prej 5 ari dhe nje shtepi banimi 3 dhomshe

Trolli gjindet ne fshatin Neredime ne hyrje te fshatit rreth rruges kryesore

Dhe eshte afer rruges qe ndahet per fshatin Manastirc trolli ka ne 3 ant rrug hyrje

Dhe me te gjith infrastukturen qe i duhet

Per me shum thirr n tel.045 216 022. Pres blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim