Urgjent:Shtepi ne Ferizaj rruga Zenel Hajdin

Shitet nga: Endrit 23 Shk 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shitet shtëpi ne Ferizaj te stadiumi i qytetit saktsisht rruga sali baliu,kjo rruge kadalje ne rruge te pleshines ,shtepija ka 4 ari obor dhe esht 2 katshe ka 5 dhoma gjumi ,sallondhe kuzhin dhe lokal 20 metra katror , ka dokumente te regullta komplet , pronar shqiptar çmimi 80,000€ me marveshje.
Tel kosov 044492506 dhe
0033622021986
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim