Villa me 7Ari ne Periferi te Ferizajit

Shitet nga: Nuredin Alilaj 10 Tet 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shpia gjindet ne Rrugen Gjergj Fishta (Ferizaj-Zazkok) 2km prej qendres te Ferizajit.

2008 esht ndertuar deri ne Kulem.

2010 esht ba Meremetimi.

Shpia eka Sallonin e Madh, 1 Kuzhin, 2 Banjo me Gjakuzi.

4 Dhoma Gjumi, (1 Dhom e Mobiluar komplet).

1 Podrum qe mundet te perdoret, Garazhd per 2 Vetura.

Nxemje qendrore me Rrym, Izolime te jashtem dhe te mrenshem, Alarm system sigurie (Syri i Shqiponjes) esht mbikqyrs.

Per me teper Informata, Lajmrohuni ne numrat tan prej Ores, 09:00 deri 21:00 Mobil, Viber 079 815 61 00 e-mail, n.alilaj@hotmail.com Ju Mirpresim dhe Juprift e Mbara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim