fShitet shtepia me 6 ari oborre /rruga "Kadri Ze..

Shitet nga: Ramiz G 26 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes shtepinë me siperfaqe 264 m2 si dhe 6 ari oborre
Shtepia gjendet rrugen "Rexhep Mala" / (Kadri Zeka) ,Ferizaj
Shtepia eshte 2 kateshe dhe posedon:
- 4 dhoma gjumi ,
- 2 sallone qendrore me kuzhina ,
- 2 banjo dhe 1 wc ndihmese
- bodrum te vogel
- depo per materiale jasht shtepise etj
Shtepia eshte renovuar ne vitin 2014 dhe eshte shume komode.
Bartja behet menjeher pasi tgjitha dokumentat jane ne rregull .
Kontakti vetem permes telefonit 044966331.
Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim