RINI-SHITET SHTEPIA NE rr.ZENEL HAJDINI-urgjent

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Dje 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR   110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: rr.Zenel Hajdini Ferizaj
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia me 2.ari e 14m ne rrugen Zenel Hajdini ne Ferizaj
Shtepia ka 250m2 me( 1) ari oborr me dy kate dhe podrumi
KATI 1 :
* 3 Dhoma Gjumi* Sallon* Banjo* wc* Koridor
KATI 2 :* 3 Dhoma gjumi* Koridor* Banjo

Per shitje eshte autorizuar Agjensioni i Patundeshmeris "RINI"
tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

facebook: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren ton
Rruga: Lidhja e Prizrenit, perball stacionit policor mbi raiffeisen bank kati 2, Lipjan.

Per te shikuar ofertat tona ne gjithe Kosoven ne faqen merrjep ne rubriken (cfar kerkon) shenoni RINI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim