sazli

Shitet nga: eugen 02 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 312 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
kjo shtepi I ka 2 kat t gjitha dhomët të rregulluar dhe me nje sip. te oborrit 17 art
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim