shitet shtepia

Shitet nga: shaqir 08 Dhj 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: 28 nentori ,vellezerit gervalla Ferizaj
Sipërfaqe: 7.22 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
shitet shtepia me siperfaqe 7.22 metra katror me shtepi nje kateshe 10 me 11 . .rrym , ujsjells dhe kanalizim qmimi sipas marrveshjes pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim